Lokalizacja osiedla

Osiedle Celtyckie zlokalizowane jest w południowej części Kalisza przy ul. Celtyckiej na terenach nieopodal doliny rzeki Piwonki. Atutem tej lokalizacji jest brak zabudowy mieszkalnej na działkach sąsiadujących z osiedlem.

Ulica Celtycka prowadząca do osiedla to droga asfaltowa o niskim natężeniu ruchu. Położenie osiedla pozwala na znakomity dojazd do centrum miasta dwiema trasami: ul. Rzymską, a później ul. Częstochowską oraz drugą, przez ul. Zachodnią do ul. Wrocławskiej.

Opis inwestycji (ETAP I)

Każdy segment posiada własną działkę o zróżnicowanej wielkości.

Komfort działki podnosi:

 • Podjazd do garażu w kostce
 • Miejsce parkingowe przed posesją i w garażu
 • Wszystkie punkty pomiarowe umiejscowiono w granicy posesji
 • Osiedle posiada wewnętrzna drogę utwardzoną, zakończoną dodatkowymi miejscami parkingowymi
 • Do dyspozycji osiedla jest przestrzeń zieleni, którą można dowolnie zadysponować, włącznie z placem zabaw

Kameralna zabudowa z nasadzoną niską zielenią i trawniki z systemem nawodniania dopełniają całością.

Osiedle Celtyckie zaprojektowano tak, aby było miejscem wyjątkowym, spokojnym i bezpiecznym. To atrakcyjna lokalizacja, zielone tereny, pola uprawne, tereny lęgowe ptaków. Bystry obserwator nie raz zauważy blisko spacerujące sarny czy skaczącego zająca. To doskonałe miejsce dla osób ceniących komfort, ciszę, spokój i bliskość natury. Tutaj zamieszkasz w sąsiedztwie wyjątkowych osób, którym powiodło się tak jak Tobie.

 • Dogodny dojazd do centrum oraz bliskość dobrze zagospodarowanego centrum handlowego Amber wygodne zaplecze handlowo-usługowe, medyczne i edukacyjne.
 • Wysoki standard architektoniczny, materiały budowlane najwyższej jakości dla podniesienia komfortu.
 • Własność hipoteczna domu i gruntu

Standard i technologia wykonania

 • ŚCIANY I SUFITY – pustaki ceramiczne 25 cm
 • DACH - pełne pokrycie płytą OSB gr 22 pokrycie styropapa plus blachodachówka Rukki
 • RYNNY - chowane w bryłę budynku podnoszące walory estetyczne budynku
 • ELEWACJA - tynk natryskiwany silikatowy gwarantujący jednolitą strukturę
 • OCIEPLENIE - elewacji styropian Termo Organika Fasada Silver 0.040 grubość uśredniona na elewacji 18 cm
 • TYNKI wewnętrzne - gipsowe maszynowe Knauf
 • PODŁOGI - jastrych cementowy jako idealne przygotowanie pod dowolna okładzinę.
 • STOLARKA OKIENNA - system okien przewidziany dla domów pasywnych serii Petecki EXCELLENT Class 82 MD. Produkt o niezwykle wysokich współcznnikach izolacyjnych, dzięki czemu spada zapotrzebowanie domu na energię. Dane: Ilość szyb - 3, izolacyjność termiczna - 0,7 Uw, ilość komór w profilu okiennym - 6, izolacyjność akustyczna - 45 dB.
 • STOLARKA DRZWIOWA - drzwi wejściowe i tarasowe.
 • BRAMA GARAŻOWA segmentowa automatyczna
 • OGRÓD - trawnik
 • WYKOŃCZENIE ZEWNĘTRZNE - kostka Libet na podjazdach i tarasie
 • INSTALACJE:
  » elektryczna
  » wodociągowa
  » kanalizacyjna instalacja
  » centralne ogrzewanie: w salonie miejsce przygotowane na kominek

Oferta (ETAP I)

Osiedle celtyckie to pierwsza realizowana w ten sposób enklawa nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej w tej części miasta. Są to najbardziej urokliwe wolne tereny w granicach miasta, gdzie można zamieszkać w harmonii z przyrodą.Klienci mają do wyboru dwa projekty domów o powierzchni użytkowej: 135 m2 i 160 m2 plus poddasze do zagospodarowania znajdujących się na działkach od 600 m2. Drugim wariantem kreującym cenę jest stopień standardu, czyli domy w klasie „Premium Celtyckie" i w klasie „Standard Celtyckie". Tu warto podkreślić, iż termin „Celtyckie” jest celowy, bo wyznacza nową jakość w budownictwie deweloperskim i tym samym - rozbudowuje pojęcie standard, które jednoznacznie wyróżnia tę ofertę na tle konkurencji. Jakość materiałów, które zastosowaliśmy, to poziom rzadko spotykany, nawet na inwestycjach prywatnych, ze względu na wysokie ceny zakupu tych materiałów, a standard oddanego budynku jest bezkonkurencyjny. Zgodnie z tym założeniem sprzedawane domy są z gotową infrastrukturą – drogi dojazdowe, oświetlenie, z elementami małej architektury, a nawet elementami zieleni dopełniającej całości. Osiedle będzie też ogrodzone, a mieszkańcy zdecydują czy też dodatkowo chronione, to dodatkowy wyznacznik komfortu.

Osiedle celtyckie to prestiżowe kameralne osiedle dla dwunastu szczęśliwych rodzin.

Podsumowując:

Domy na osiedlu Celtyckim to oferta skierowana dla osób ceniących sobie jakość rozwiązań estetycznych i funkcjonalnych. Ład przestrzenny, współczesna forma architektoniczna domów oraz ich funkcjonalność były fundamentami tworzonego dla zaspokojenia Państwa potrzeb projektu. Domy dostępne są w dwóch wariantach:

 • Dom A z garażem o powierzchni 135 m2
 • Dom B z garażem o powierzchni 160 m2

 

Dom A

Dom z garażem o powierzchni:
135 m2
ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY RZUT

Otwórz rzut

Dom B

Dom z garażem o powierzchni:
160 m2
ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY RZUT

Otwórz rzut

Każdy z domów posiada taras w poziomie ogrodu oraz taras na piętrze o powierzchni od 8 do 12 m2. Powierzchnie działek, na których znajdują się domy dostępne są od 600 m2 do 1150 m2.

Każdy dom posiada również, oprócz garażu, miejsce postojowe przed domem. Ponadto osiedle posiada wspólny teren zieleni rekreacyjnej o powierzchni 0,7 ha, przy którym zlokalizowany jest osiedlowy parking dla Państwa gości.

Naszym celem było zapewnienie bezpieczeństwa, dlatego cały teren jest zamknięty i dostępny tylko dla Was i Waszych najbliższych. Jeżeli widzisz siebie w jednym z okien lub swój samochód na jednym z podjazdów to znaczy że jesteś osobą, dla której to wszystko stworzyliśmy.

 

Galeria (ETAP I)

Budowa

Media

Kontakt 609 807 002

Obsługa Klienta

Telefon: 609 807 002

Północ Nieruchomości

ul. Polna 22a, 62-800 Kalisz,

Telefony: 530 000 408, 62 580 21 13

e-mail: kalisz@polnoc.pl

www.polnoc.pl